22 листопада в нашому закладі відбулася лінійка пам’яті до Дня жертв Голодомору " Україна пам’ятає, світ визнає", виставка малюнків. Підготувала та провела педагог - організатор  Неєсалова Г.М.

12 листопада учні 4 класу взяли участь у районному конкурсі з початково -  технічного моделювання. Діти виконали   роботу у техніці паперокручення з квілінга   "Чарівні квіти"

12 листопада в нашому закладі відбулася  лінійка присвячена міжнародному Дню терпимості (толерантності) яке святкують у всіх странах 16 листопада «Толерантність врятує світ». Учні усього закладу взяли учать у виготовлені  «Дерева толерантності», діти зробили свої долоньки та написали на них своє розуміння слова толерантність та  створили з долоньок квітки якими прикрасили Дерево толерантності.

   В 10 класі відбувся тренінг до дня толерантності «Кожна людина здатна прикрасити світ». Учні виконали вправу «Якби я був книгою…» та «Скульптура», які  допомогли освідомити цінність кожного та цінність різноманітності світу. Та створили «Квітку толерантності».

   Учні 8 класу взяли участь  в інтерактивному занятті «Ми різні, але ми рівні»

Провела та організувала педагог – організатор Неєсалова Г.М. та практичний психолог Задорожня М.М.

11 листопада  в нашому закладі відбувся захід присвячений 9 листопаду Дню  української письменності та мови. Вчитель української мови та літератури Татарникова Л.А.  провела  - Усний журнал  «Бринить співає наша мова .» 

 

   Вчитель образотворчого мистецтва Неєсалова Г.М. провела   виставку малюнків «Мова наша  - Мати»  з учнями  5-7 класів присвячених Дню української писемності та мови.

8 листопада учні  9,10 та 11 класів нашого закладу взяли участь у ХІХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності який має назву" Від бересту - до"цифри" ", напередодні 9 листопада до Дня української писемності та мови. 

25 жовтня в нашому закладі відбулися святкові концерти із святковою розважальною програмою, присвячені осінній порі року. Діти танцювали, співали пісні, інсценізували осінні збори урожаю, відгадували загадки та грали у веселі ігри.Учні старшої школи співали пісні, інсценівки на осінню тематику.

- "Чарівна красуня Осінь чарівним малює пензлем" для учнів 1-5 класів

- " Осінні бал" для учнів 6-11 класів

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

З 1  жовтня 2019 року стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Нова українська школа - простір для освітніх можливостей кожного учня".

- Відбувся у 2-му класі біблеоперфоменс "Літературні герої в бібліотеці"

- Виготовлення закладок з учнями 6-го класу

- читацький марафон "Читаємо без зупинки" у 3-му класі

- день бібліо - творчість у 4-му класі "Читаємо ,малюємо"

Провела та підготувала шкільний  бібліотекар Синиця М.Г.

15 жовтня в закладі відбулася лінійка присвячена дню Захисника вітчизни, Покрови та дню Українського козацтва.Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

В нашому закладі розпочали прибирання при шкільної території.

2 жовтня в нашому закладі відбувся святковий концерт присвячений дню працівника освіти

"Це горде слово вчитель"

День учнівського самоврядування. В ролі директора НВК була президент дитячо-юнацької організацій "Слобожанщина" Василенко А. І., заступником директора з НВР Цюзь Д. А. заступник президента організації.  Учні-вчителі проводили уроки та контролювали поведінку своїх однокласників під час  навчально-виховного  процесу.

Закінчився насичений день цікавою святковою програмою , яку підготувала педагог-організатор Неєсалова Г.М.

Учні 11 класу підготували вчителям невеличкий подарунок  у вигляді  плакату з побажаннями. Учні школи приймали активну участь у святковому концерті співали пісні, грали в сценках, від кожного класу стіннівки з вітаннями та побажаннями дорогим вчителям.

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

30 вересня в нашому закладі відбулося нагородження учасників виставки "Фарби осені" в якій взяли

участь з 1 по 11 клас.

з 23 по  27 вересня в нашому  закладі була проведена  виставка поробок з овочів, фруктів та природного матеріалу"Фарби осені". Взяли участь з 1 по 11 клас

27 вересня в закладі відбулась лінійка вшанування пам'яті  жертв Голокосту "ПАМ'ЯТАЙ"

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

В рамках місячника"Увага! Діти на дорозі" в закладі були проведені заходи:

Тиждень знань "Правила Дорожнього руху" на тему дорожня грамотність з 16.09 по 20.09.2019

1.Практичне заняття "Будь уважний на дорозі"  для 3-7 класи

2.Урок - дискусія  "Правила нашої безпеки" для 10-11 класів

3.Єдиний урок  з правил дорожнього руху "Безпека на дорозі - безпека життя" для 1-11 класів

4.Хвилини безпеки протягом тижня.

17 вересня. Лінійка присвячена 76- річниці визволення Первомайщини від німецько-фашиських загарбників та виставка малюнків.Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

День визволення Первомайщини від нацистських загарбників

16 вересня вихованці КЗ "Червонівський  НВК" взяли участь у районному  мітингу, який відбувся присвячені Дню визволення Первомайщини від нацистських загарбників.

13 вересня футбольна команда  "Червонівський НВК" взяла участь у фіналі   по міні-футболу. Приуроченого до "Визволення Первомайщини"

Вітаємо дівочу команду із ІІІ місцем!!! 

11 вересні команди дівчат та хлопців КЗ "Червонівський НВК" взяли участь у міні-футболі. Приуроченого до "Визволення Первомайщини". Вітаємо дівочу команду із І місцем!!!  

 ВІтаємо команду нашого закладу з ПЕРЕМОГОЮ!!!

Олімпійський урок

12 вересня вчитель фізичної культури КЗ "Червонівський НВК"  провів Олімпійський урок для учнів 2, 5, 6,7  класів та спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту.

2 вересня в нашому закладі освіти пройшло свято Першого дзвоника.

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! 

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

Перші уроки проведені на патріотичні теми 1- 11 класи.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

31 травня в закладі освіти було проведено Свято останнього дзвоника. Виступив танцювальний колектив "Колібрі"старша та молодша група. Дитячий садочок подарував чудовий таночок "Мрія".

Кращі учні школи отримали сертифікати та грошову винагороду, переможці та учасники конкурсів, змагань - грамоти та подяки.

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

17 травня В Червонівському НВК відбувся святковий концерт присвячений Дню вишиванки  "Чарівна краса вишиванки"

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

9 травня В Червонівському НВК відбувся святковий концерт присвячений Дню перемоги.

26 квітня у закладі освіти був проведений День ЦО. Загальношкільна лінійка "Чорнобиль не має минулого" та заходи щодо цивільного захисту населення.

З 15 по 23 квітня у закладі відбулася виставка малюнків до 22 квітня Всесвітнього дня Землі "Матінко - Земля"

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

11 квітня Червонівський НВК  хоровий колектив "Кантилена" взяли участь у районному єтапі фестивалю всеукраїнської культури " Молоді таланти Харківщини" та нагороджені подякою за участь та творчий внесок в культурне життя Первомайського району.

З 2 квітня в закладі освіти розпочалася щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою "За чисте довкілля"

21 березня. Команда Червонівського НВК "ФЕНІКС" взяла участь в районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Педагог-організатор Неєсалова Г.М. підготувала команду "Фенікс" до Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

11 березня. У Червонівському НВК відбувся святковий концерт "8 березня" присвячений мамам, бабусям та дівчатам. Учні малювали стіннівки до свята.

Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.

26 лютого. У Червонівському НВК відбувся святковий концерт присвячений дню рідної мови "Мова подих - мого серця"; учні показали сценки про рідну мову,співали пісні про красу рідної  мови, розповідали вірші, учениця нашої школи Пікалова Тетяна склала вірш про рідну мову.

Не цурайтеся мови – мови мами й тата,
Мови діда й баби, предків наших всіх,
Бо її цуратись – сором непошани,
Бо її цуратись – перед Богом гріх!
На землі народів Бог створив багато 
І подарував їм скарб усяких мов,
А в ту кожну мову, гарну і багату,
Вклав свою небесну ніжність і любов.
Всі народи світу – то Господні діти,
Всіх народів мови – то Господній дар,

                                                                                                                                                                  Але мова мами – найрідніша в світі,
                                                                                                                                                                   В ній є все: і святість, і краса, і чар.
           Підготувала та провела педагог-організатор Неєсалова Г.М.